Akce

Profi spalovač tuku - Nutrex Lipo-6 USA VERZE!!! A HEMO RAGE USA VERZE!!!

Zdravím všechny příznivce kulturistiky a fitness,

v dnešním článku se podíváme na zoubek v současnosti nejlepšímu a nejsilnějšímu spalovači na našem trhu. Je to výrobek od legendární americké firmy Nutrex, která se proslavila hlavně tímto spalovačem, kterým posunula odvětví suplementace podporující spalování tuků na úplně jinou úroveň. Tento výrobek se prodává v několika verzích a situace je ještě o to komplikovanější, že u každé verze existuje jak originální americká, tak ještě její evropská mutace. A věřte...rozdíl je opravdu zásadní!!!! Ale o tom až později...

 

 

KAUZA USA vs EU VERZE

 


 

    Teď se vrátím na začátek svého článku k problému USA vs EU verze. Rozdíl je radikální!!! Nejenom, že evropská legislativa povoluje maximální množství výše uvedených látek v daleko nižším množství než ta americká, ale navíc některé látky zcela bezdůvodně zakazuje. Řeč je především o přírodní látce Yohimbine!!! Tato látka má silné termogenezní účinky (zvyšuje bazální tělesnou teplotu čímž zrychluje metabolismus tuků) a je v podstatě tou nejsilnější a nejúčinější složkou originální americké receptury. A nejenom že výrazně podporuje spalování tuků, ale je po celá staletí známa jako velmi silné afrodiziakum, kdy pomáhá mužům při problémech s erekcí.

    Co se týče spalování tuků má navíc Yohimbine výrazný synergický potenciál (tzn. dokáže násobit účinky jiných látek)!!!

Osobně mám vyzkoušeny obě verze výrobku Lipo-6 Black. Tedy jak EU, tak USA verzi a musím potvrdit, že jak pocitově, tak ve výsledku je rozdíl značný. Níže uvádím úryvek z jedné internetové diskuze, kde je jasně jedním uživatelem řečeno v čem onen rozdíl zpočívá:

"Dneska večer jsem si dal tester tohoto zázračného přípravku no a protože moc neumim anglicky tak ani nevim jak se užívá a tak jsem lupl dvě na noc a co pak nevidim na Vašich stránkách?no že to nepapame minimálně 6hodin před spanim.takže dneska bude perná noc se zapnutym větrákem, protože už teď ze mě leje jak z vola..dostal jsem totiž vylepšenou usa verzi s yohimbinem..no dobrota.to už je druhej testr od nutrexu co mě nalákal na zakázanou látku(první byl hemo rage.u něj nevim jestli máme pozměněné složení pro ČR,ale každopádně testr fungoval tak o 300% lépe jak jeho 900gramová verze z prodejny).mají to dobře vymyšlené nejdřív do vás narvou bůh vi co a vy si to pak koupíte ,protože si říkate že je to bůh ví jak dobrý a ono to přitom bez toho zakázanýho vůbec nefunguje.."

JAK NA TO???

Jediným způsobem jak se dostat k té "správné" a opravdu účinné verzi je objednat přímo z USA. To je ale trošku problém vzhledem k loňské změně legislativy ohledně placení cla a DPH na zboží dovážené ze států mimo EU. Jedinou schůdnou možností je objednat ve větším množství. Potom je nižší poštovné a výsledná cena už není o tolik jiná než na našem trhu za EU verzi. Rozdíl činní cca 200 - 300,-Kč. 

POKUD MÁ NĚKDO ZÁJEM O ORIGINÁLNÍ AMERICKÉ VERZE NECHŤ SE OBRÁTÍ PROSTŘEDNICTVÍM MAILU - kotekpatrik@seznam.cz  A NEBO TELEFONU +420736640380  PŘÍMO NA MĚ. JSEM SCHOPEN TYTO VÝROBKY ZAJISTIT. NAVÍC JSOU K DISPOZICI I VERZE, KTERÉ NA NAŠEM TRHU NEJSOU VŮBEC, TEDY ANI VE SVÉ EU MUTACI!!! NAPŘ. LIPO-6 BLACK ULTRACONCENTRATE - stačí 1 kapsle denně!!!

A POZOR NOVINKA!!! PRÁVĚ TEĎ K DISPOZICI USA VERZE PŘEDTRÉNINKOVÉHO PŘÍPRAVKU...TZV. "NOčka" OD FIRMY NUTREX HEMO RAGE!!!


Zpět


Kalendář

<<Srpen 2019>>
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

SPONZOŘI

TRUE-DESIGN


FITNESS4U.cz


Net-Connect


Net-Connect


Najgebaur


Moje telka


Lipovka


BJ Style


Martin Smolinský